Něco o mně…

Jmenuji se Tadeáš Bača, dálkově studuji veřejnou správu a s krátkou přestávkou žiji celý život v Mohelnici, kde jsem byl říjnu 2018 zvolen do zastupitelstva města z prvního místa kandidátky Změna je možná!, čímž jsem se ve svých osmnácti letech stal nejmladším zastupitelem v historii města a jedním z nejmladších zastupitelů v republice.
K zájmu o politiku a veřejné dění mě přivedla již v dětských letech prababička, na debaty s ní nikdy nezapomenu, protože mě naučily, že nejde jenom o skupinku několika vyvolených miliardářů, ale že na každém z nás záleží.
Jsem člověk, který si nebere servítky. Říkám věci, jak si je myslím a vždy na plnou hubu a je mi jedno, jestli se to někomu líbí nebo ne. Bojuji proti těm politikům, kteří nám neustále něco slibují, a potom z toho nic není, bojuji proti těm politikům, kteří nechávají důchodce, rodiny, studenty, pracující ve strachu o to co bude zítra, zdali budou mít na nájem, jídlo, léky nebo studium. Dělám politiku, dělám politiku pro nás, pro běžný lidi a chci, abyste do toho šli se mnou. Na těchto stránkách najdete můj program, plán akcí a moje názoryy, tak si to pročtěte a dejte mi vědět svůj názor.
Svoboda, solidarita, nerůst – to je můj program!

Pojďte do toho se mnou!

Pojďte se přidat!

Líbí se ti moje názory, myšlenky a postoje? Chceš se mnou spolupracovat?
Tak napiš! 🙂